Lietošanas noteikumi

Lietošanas noteikumi

MEDA AICINA JŪS RŪPĪGI IZLASĪT ŠOS LIETOŠANAS NOTEIKUMUS
Turpinot izmantot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat to darīt saskaņā ar tālāk norādītajiem noteikumiem. Lietošanas noteikumu nosacījumi nerada lietotājam nekādas līgumiskas vai citas tiesības pret Meda vai kādu tā saistīto uzņēmumu.

Meda patur tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja paziņojuma mainīt, dzēst vai papildināt šīs tīmekļa lapas saturu.

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA
Lūdzu, ņemiet vērā, ka visa informācija šajā tīmekļa lapā tiek sniegta tikai vispārīgas informēšanas nolūkos. Jo īpaši jāņem vērā, ka šeit esošā informācija nav paredzēta jebkāda veida medicīnisku konsultāciju sniegšanai. Lūdzu, sazinieties ar veselības aprūpes speciālistu, lai saņemtu konsultācijas par konkrētām veselības problēmām un/vai šajā tīmekļa vietnē norādīto produktu lietošanu.

BEZ GARANTIJAS
Meda cenšas šajā tīmekļa vietnē uzturēt jaunāko informāciju. Tomēr uzņēmumam Meda nav pienākuma atjaunināt šo tīmekļa vietni, un tajā netiek atspoguļota, kā arī netiek garantēta informācijas pilnība, precizitāte un savlaicīgums. Meda neuzņemas nekādu atbildību par jebkādu kaitējumu, kas radies no šīs tīmekļa vietnes un/vai tajā esošās informācijas lietošanas vai saistībā ar to.

SAITES
Šajā tīmekļa vietnē var būt norādītas saites uz tīmekļa vietnēm, kuras uztur un/vai kontrolē trešās puses. Meda nav atbildīgs par šādu tīmekļa vietņu saturu.

AR KONKRĒTU VALSTI SAISTĪTA INFORMĀCIJA
Informācija, kas sniegta šajā tīmekļa vietnē vai citu Meda uzņēmumu lapās, kuru saites ir šajā tīmekļa vietnē, var nebūt piemērojama visiem apmeklētājiem. Produktu nosaukumi un preču zīmes dažādās valstīs var atšķirties, produktiem var būt tirdzniecības atļauja vienā valstī, bet nebūt citā utt. Lai iegūtu papildu informāciju par produktiem, kas pieejami jūsu valstī, lūdzu, sazinieties ar vietējo Meda uzņēmumu vai savu ārstu.

INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS
Visas preču zīmes, tirdzniecības nosaukumi, logotipi u.c. ("preču zīmes"), kas ir šajā vietnē, pieder uzņēmumam Meda vai ir tam licencēti. Šo preču zīmju, uzņēmuma nosaukuma Meda un uzņēmuma logotipa lietošana ir stingri aizliegta, izņemot gadījumus, kuros tas nepārprotami atļauts.

AUTORTIESĪBAS
Uzņēmumam Meda vai trešajām pusēm pieder autortiesības uz visu saturu šajā tīmekļa vietnē, un tas drīkst tikt lietots tikai šādos apstākļos:

(i) šāda lietošana notiek tikai informatīvos, un nekomerciālos vai personiskos nolūkos;

(ii) attiecīgais saturs netiek mainīts;

(iii) uz visiem materiāla eksemplāriem ir attēlots attiecīgais autortiesību paziņojums.

SĪKFAILU POLITIKA
Šī tīmekļa vietne labāk darbojas, ja tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili ir faili, kas tiek saglabāti jūsu interneta pārlūkā un kurus lielākā daļa tīmekļa vietņu izmanto, lai palīdzētu personalizēt lietotāja pieredzi tīmeklī. 

Sīkfaili tiek izmantoti, lai apmeklētājam atvieglotu navigāciju tīmekļa vietnē. Tie tiek saglabāti datorā un aktivizēti, kad apmeklētājs atgriežas attiecīgajā tīmekļa vietnes sadaļā. Sīkfaili datorā tiek saglabāti tikai īslaicīgi, un tie pazūd, kad tīmekļa pārlūks tiek aizvērts.

Ja apmeklētāji vēlas izvairīties no sīkfailiem, viņi var mainīt pārlūka iestatījumus, lai bloķētu sīkfailu lejupielādi. Informācija, kā to izdarīt, ir pieejama tīmekļa pārlūka palīdzības sadaļā. Sīkfailu bloķēšana pasliktina navigāciju tīmekļa vietnē. 

Sīkfaila nosaukums(-i)

Veids

Lietošanas nolūks

__utma,

__utmb,

__utmc,

__utmz,

Izsekošana 

Šie sīkfaili ļauj saskaitīt lapas apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai varētu izmērīt un uzlabot vietnes darbību, izmantojot Google Analytics nodrošināto pakalpojumu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs izvēlēsities atļaut sīkfailu lietošanu, tiks apkopoti tikai vispārīgi dati (piemēram, apmeklējuma datums un laiks); šī informācija netiks izmantota, lai identificētu lietotāja personu. Mēs paturam tiesības izmantot šādus vispārīgus datus statistiskiem nolūkiem un mūsu darbības uzlabošanai tīmeklī.

KONFIDENCIALITĀTE
Jūs varat izmantot Meda tīmekļa lapu, neatklājot personas informāciju. Meda apkopo personas datus tikai tad, ja jūs tos iesniedzat. Šādi dati tiks izmantoti tikai tādam nolūkam, kādam jūs tos iesniedzāt. Visus jūsu iesniegtos datus, kuri attiecas uz jums personiski un kurus Meda uzglabā, varat pārskatīt un, ja nepieciešams, labot. Turklāt jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu par jūsu personas datu turpmāku izmantošanu.